Przemysław Białach | O mnie
19788
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19788,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Cześć, nazywam się Przemek.

Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Mieszkam w Warszawie. Fotografią pasjonuję się odkąd sięgam pamięcią.

Fotografuję moje podróże,  sesje z modelkami, ale przede wszystkim zakochane pary i ludzi w otaczającym nas świecie.

Kiedy podejmuję się pracy przy  uroczystościach ślubnych zapewniam moim klientom trzy rzeczy:

Po pierwsze

Przyjazną i indywidualną obsługę, od momentu zapoznania, wstępnej rozmowy przy filiżance herbaty i podpisania umowy, aż do samego końca wspaniałego dnia ślubu.

Po drugie

Piękne, naturalne zdjęcia, które oddają wszystkie emocje dnia i zostają w pamięci na wiele lat. Uwielbiam naturalne, reportażowe zdjęcia. Lubię fotografować szczere reakcje i emocje ludzi bez wymuszonych uśmiechów lub nadmiernego pozowania. Doceniam delikatny kolor i czarno-białe zdjęcia.

Po trzecie

Reportaż ślubny to od 300 do 500 obrobionych zdjęć oddanych na pendrive’e wraz z fotoksiążką oraz innymi miłymi upominkami.

Staram się uchwycić prawdziwą miłość i uczucia między fotografowaną parą. Dla każdej młodej pary ten wielki dzień jest wyjątkowy, więc ważne jest to, aby zdjęcia z dnia ślubu pokazywały waszą osobowość, to co kochacie, kogo kochacie i kim jesteście. Wasz ślub powinien pozostawić ogromny ślad w dalszym waszym życiu, a moim zadaniem jest utrwalenie go na zdjęciach.

Zadzwońcie do mnie lub napiszcie, aby porozmawiać o tym, co chcecie, a ja będę zaszczycony mogąc uwiecznić Wasz wymarzony ślub:)

Dzięki, Przemek.